Tagad skola medicīnas profesionāļu rokās

“Veselības centrs 4” turpmāk attīstīs Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu, kas piedāvā studēt izglītības programmu kosmētiķa specialitātē, vienlaikus apgūstot arī Estētikas un Kosmetoloģijas Starptautiskās Komitejas – CIDESCO apmācības programmu. Skaistumkopšanas pasaulē CIDESCO ir prestižākā starptautiskā sabiedriskā organizācija, un iegūtais diploms garantē augstu izglītības kvalitāti.

“Veselības centrs 4” plāno attīstīt estētiskās medicīnas segmentu, stiprināt kosmētiķa profesiju tajā un tādejādi paaugstināt jauno profesionāļu konkurētspējas līmeni darba tirgū. Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola bija pirmā izglītības iestāde Latvijā, kas piedāvāja apgūt izglītības programmu kosmetoloģijā, kosmētiķa specialitātē. Lai paaugstinātu mācību procesā iegūstamās profesionālās zināšanas un praktiskās iemaņas, plānots stiprināt mācībspēku korpusu, tostarp piesaistot ārvalstu lektorus. Tāpat tiks ievērojami uzlabots materiāltehniskais nodrošinājums, veidojot profesionālu vidi, kurā studenti - topošie speciālisti var strādāt un jūtas pārliecinoši par savām prasmēm.

Lai veicinātu audzēkņu vēlmi un motivāciju apgūt profesiju, labākajiem studentiem tiks piešķirtas mācību stipendijas, tāpat būs nodrošinātas iespējas stažēties “Veselības centrs 4” skaistumkopšanas klīnikās.

Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas valdē, kopā ar ilggadējo direktori Nelliju Janausu darbu ir uzsākusi jaunā valdes priekšsēdētāja Līga Krīgere, kura atzinīgi novērtē līdzšinējo skolas attīstības gaitu un gūtos sasniegumus. Līga Krīgere uz skolas attīstību raugās ar tālejošiem mērķiem: “Kosmētiķa profesija ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē kļūst aizvien pieprasītāka. Mūsdienās gan sievietes, gan arvien vairāk vīriešu novērtē ādas kopšanas nozīmi un nepieciešamību, kas nenoliedzami ietekmē arī dzīves kvalitāti. Rīgas Kosmētikas skolai Latvijā ir senas tradīcijas, tā izaudzinājusi daudzus savas jomas profesionāļus. Apvienojot iepriekš sasniegto ar mūsu ambīcijām par starptautisku lektoru piesaisti un materiāltehniskā nodrošinājuma atjaunošanu, ceru, ka skola jau tuvākajā nākotnē kļūs par labāko kosmētikas nozares jauno profesionāļu kalvi visā Baltijā!”

„Rīgas Kosmētikas skola” ir SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmums, kurā iespējams apgūt profesionālo vidējās izglītības programmu un personām ar profesionālo vidējo izglītību medicīnas nozarē - profesionālo tālākizglītības programmu kosmetoloģijā, kosmētiķa specialitātē.Izglītības iestādi un profesionālo vidējās izglītības programmu, profesionālo tālākizglītības programmu kosmetoloģijā ir akreditējusi Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija. Plašāka informācija par mācību iespējām: http://www.kosmetikasskola.lv