Stipendijas

Veselības centrs 4 piešķir stipendijas Starptautiskās CIDESCO Rīgas kosmētikas skolas studentēm

 

Šā gada 15. maijā Veselības centrs 4 (VC4) valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds svinīgi sveica izcilības stipendijas ieguvējas – sešas Starptautiskās Cidesco Rīgas kosmētikas skolas (SCRKS) audzēknes. Lai sniegtu atbalstu topošajām kosmētiķēm viņu ceļā uz izvēlēto profesiju, Veselības centrs 4 piešķīra 500 eiro vērtas balvas. Pretendentes stipendijām pieteica SCRKS vadība, ņemot vērā studentu sekmes un sabiedriskās aktivitātes ārpusskolas darbā.

Starptautiskās CIDESCO Rīgas kosmētikas skolas direktore Līga Krīgere atzina, ka līdz šim kosmētiķa profesija nav pietiekoši novērtēta un skolā mācību stipendijas nav piešķirtas. Viņa pauda pārliecību, ka stipendijas motivēs arī citus studentus sasniegt vairāk.

VC4 valdes priekšsēdētājs M. Rēvalds norādīja, ka viens no cilvēka dzīves kvalitātes būtiskiem aspektiem ir ārējais izskats un tieši kosmētiķi ir tie, kas spēj to nodrošināt. “Kādreiz man šķita, ka 40 gados cilvēks strauji noveco un dzīve iet uz otru pusi. Kopš skaistuma industrija piedzīvo strauju attīstību ar neierobežotām iespējām, varu teikt, ka tie ir cilvēka dzīves plaukuma gadi un, pateicoties nozares profesionāļiem, labu izskatu un veselību var saglabāt līdz pat senioru vecumam,” atzina M. Rēvalds.

Pirms 8 gadiem Māris Rēvalds kļuva par Rīgas Stradiņu universitātes izcilības stipendijas iniciatoru. Šī stipendija kļuva par pirmo privāto stipendiju medicīnas un veselības aprūpes izcilāko studentu atbalstam un šo gadu laikā ir ļāvusi daudziem topošajiem ārstiem un viņu docētājiem realizēt savus karjeras un izaugsmes sapņus.

Rīgas Kosmētikas skolai, kas dibināta 1996. gadā, ir senas tradīcijas - tā ir pirmā skola, kas sāka gatavot kosmētiķus Latvijā. No 2017. gada Starptautiskā CIDESCO Rīgas kosmētikas skola ir SIA Veselības centrs 4 grupas uzņēmums, kurā iespējams apgūt profesionālo vidējās izglītības programmu un personām ar profesionālo vidējo izglītību medicīnas nozarē - profesionālo tālākizglītības programmu kosmetoloģijā, kosmētiķa specialitātē. Izglītības iestādi un profesionālo vidējās izglītības programmu, profesionālo tālākizglītības programmu kosmetoloģijā ir akreditējusi Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija. TostarpStarptautiskās CIDESCO Rīgas kosmētikas skolu ir akreditējusi lielākā starptautiskā kosmētiķus apvienojošā asociācija -  CIDESCO, līdz ar to iegūtais diploms garantē augstas kvalitātes izglītību un darba iespējas Latvijā un ārpus tās!