Erasmus + 2017./2018. mācību gads

Erasmus + 2017./2018. mācību gads

SIA “Rīgas Kosmētikas skola” 2017./2018. mācību gadā realizēs Erasmus+ KA1 apakšprogrammas mācību mobilitātes projektu, kura laikā 10 Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas otrā kursa audzēknes un viens profesionālās izglītības pedagogs dosies uz Somijas SKY-Opisto profesionālās izglītības iestādi. Mobilitāte ilgs 15 dienas 2018. gada martā, kuru laikā audzēknes pilnveidos savas kompetences skaistuma terapijas speciālista- kosmētiķa profesijā.

Mobilitātes ietvaros dalībniekiem būs iespēja apmeklēt gan praktiskās nodarbības, gan teorētiskās lekcijas SKY OPISTO koledžā, kā arī būs iespēja praktizēties skaistumkopšanas salonos pieredzējušu pasniedzēju uzraudzībā. Projekta ietvaros dalībnieki varēs piedalīties arī diskusijās un sanāksmēs, kurās gūs jaunas atziņas un zināšanas skaistumkopšanas jomā, kas dos iespēju radīt jaunas idejas nozares pilnveidošanai Latvijā.

Projekta rezultātā dalībnieki saņems Europass sertifikātus, kas apstiprinās viņu dalību šajā projektā. Kopumā, projekta rezultātā, uzlabosies Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas absolventu profesionālā kvalifikācija, kā arī būs paplašinājies skatījums uz nozari kopumā, kas veicinās Latvijas skaistumkopšanas salonu izaugsmi un sniegto pakalpojumu profesionalitāti.

Projekta noslēgumā Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā tiks rīkota audzēkņu konference, lai projektā iesaistītās studentes dalītos ar gūto pieredzi un jaunajām zināšanām ar citiem skolas audzēkņiem, topošajiem kosmētiķiem.

Projekta finansējums: 21 442 EUR.

Projekta vadītāja: Līga Krīgere

Projekta koordinatore: Daiga Krieviņa

tel.: 25968381

e-pasts: daiga.krievina25@gmail.com

 

Vairāk informācijas par Erasmus+ darbību Eiropā un Latvijā

 

Erasmus+ 30 gadi

Projektu rezultāti