Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola

Par skolu

Rīgas Kosmētikas skola ir 1996. gadā dibināta privātskola, kas piedāvā personām ar vispārējo vidējo izglītību apgūt profesionālo vidējās izglītības programmu  kosmetoloģijā un personām ar profesionālo vidējo izglītību medicīnas nozarē - profesionālo tālākizglītības programmu kosmetoloģijā, kosmētiķa specialitātē.

Studiju programmas apvieno Latvijā akreditēto nacionālo izglītības programmu kosmētiķa specialitātē un Estētikas un Kosmetoloģijas Starptautiskās Komitejas – CIDESCO (Comitte International d’ Esthetique at de Cosmetologie) programmu kosmetoloģijā.

CIDESCO

Jau gadiem ilgi CIDESCO ir prestižākā starptautiskā sabiedriskā organizācija ar vairāk nekā pusgadsimtu senām tradīcijām un pieredzi. CIDESCO Izglītības komisija ir izstrādājusi un pastāvīgi uztur augstu kosmētiķa profesionālās izglītības standartu. 2003. gada augustā, pēc pirmā veiksmīgā Starptautiskā CIDESCO eksāmena, Rīgas Kosmētikas skola saņēma CIDESCO akreditāciju un ieguva Starptautiskās CIDESCO skolas nosaukumu. CIDESCO skolas ir vairāk nekā četrdesmit pasaules valstīs, to skaits tuvojas trīs simtiem. Starptautiskais CIDESCO diploms ir prestižākais un visplašāk pazīstamais skaistumkopšanas  speciālista profesionālās kvalifikācijas diplomspasaulē.

 

 


 

AKREDITĀCIJAS LAPAS:

AI11450

AP5439

AP5440