CIDESCO

CIDESCO

Ikviens students, kas absolvē mūsu skolu, iegūst valsts apstiprinātu profesionālo kvalifikāciju "kosmētiķis (3.PKL)", kā arī starptautisko CIDESCO diplomu. Tādējādi mūsu skolas absolventu zināšanas un prasmes tiek novērtētas arī ārvalstīs. 

CIDESCO eksāmenam var pieteikties arī citu skolu absolventi, kas vēlas paaugstināt savu kvalifikācijas līmeni ar CIDESCO diplomu. 

 

VAIRĀK PAR CIDESCO

Starptautiskais CIDESCO diploms ir prestižākais un visplašāk pazīstamais skaistumkopšanas speciālista profesionālās kvalifikācijas diploms pasaulē. CIDESCO starptautiskā sabiedriskā organizācija tika dibināta 1946.g. Briselē, savukārt kopš 1957. gada CIDESCO diplomu atpazīst piecos pasaules kontinentos un nu jau vairāk nekā četrdesmit pasaules valstīs.

 

2003. gada augustā, pēc pirmā veiksmīgā Starptautiskā CIDESCO eksāmena, Rīgas Kosmētikas skola saņēma CIDESCO akreditāciju un ieguva Starptautiskās CIDESCO skolas nosaukumu. CIDESCO skolu skaits pasaulē tuvojas trīs simtiem. Šī diploma ieguvēji bauda priekšrocības darba tirgū Latvijā un ārzemēs, kļūstot par vadošajiem speciālistiem.

CIDESCO diplomam ir liela uzticamība skaistuma industrijas vidē. Ikvienai skolai, kas ieguvusi šo akreditāciju, ir nemitīgi jāuztur augsti kosmētiķa profesionālās izglītības standarti, līdz ar to mūsu studenti var būt droši, ka gan mūsu skola, gan ikviens pedagogs ir augsti kvalificēts speciālists ar plašu pieredzi un zināšanām. 

CIDESCO kvalifikāciju apliecinošs diploms piešķirts uz mūžu.