CIBTAC

CIBTAC

Ikviens students, kas absolvē mūsu skolu, iegūst valsts apstiprinātu profesionālo kvalifikāciju "kosmētiķis (3.PKL)", kā arī starptautisko CIDESCO diplomu. Papildus iegūtajiem diplomiem, studentiem tiek dota iespēja kārtot starptautisko CIBTAC eksāmenu. 

CIBTAC eksāmenam var pieteikties arī citu skolu absolventi, kas vēlas paaugstināt savu kvalifikācijas līmeni. 

 

VAIRĀK PAR CIBTAC

Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas konfederācija (CIBTAC) darbojas Lielbritānijā jau kopš 1977. gada, nodrošinot visaugstākos izcilības standartus starptautiskā mērogā vairāk nekā 26 valstīs un 150 izglītības iestādēs. Kursi ir pielāgoti dažādām starptautiskām prasībām, lai absolventiem būtu izcilas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, nodrošinot veiksmīgu profesionālo izaugsmi. 

CIBTAC misija ir nodrošināt to, ka absolventi tiek izglītoti pēc iespējas augstākā līmenī ar attiecīgajām prasmēm un pieredzi, kas nepieciešama, lai apmierinātu nozares prasības. Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka CIBTAC pievērš uzmanību jautājumiem, kas ietekmē nozarē strādājošos, apstrīdot sliktu praksi, cenšoties izglītot sabiedrību par to, cik svarīgi ir izvēlēties augsti kvalificētu speciālistu, un mēģinot iedvesmot jaunās paaudzes izvēlēties profesiju šajā strauji augošajā starptautiskajā nozarē. 

CIBTAC izceļas ar augstu kvalifikācijas līmeni, kas tiek panākts ar stingriem eksāmeniem profesionāļu vadībā. Studenti uzreiz pēc eksāmena ir gatavi uzsākt darbu gan Latvijā, gan ārvalstīs.